Podstata bezdotykového umývania

Na základe odvodenia od fyzikálnej podstaty kinetickej energie, ktorá dokazuje, že kinetická energia vzrastá kvadraticky vo funkcii voči rýchlosti, vplyvom dopadu zmesi povrchovo aktívnych látok na molekulárnej báze je prúd vody minimalizovaný tak, aby garantoval čistiaci a ošetrujúci výsledok za súčasnej ochrany laku. Abrazívna, mechanická deštrukcia laku je vylúčená použitím bezdotykového mikroprášku.


Umývanie pomocou mikroprášku:

Rôzne samoobslužné umývacie centrá garantujú pomocou použitia mikroprášku dokonalý čistiaci výsledok bez použitia kief alebo špongií.


Čerstvý mikroprášok sa počas umývacieho procesu pravidelne dávkuje do systému pomocou prisávania pod vysokým tlakom. Dokonalá kombinácia umývacích látok s aniónovými a neiónovými tenzidmi v kombinácii s mikropráškom pôsobí ako tisíc malých špongií, ktoré garantujú spoločne s jemnou zmäkčenou vodou dôkladný čistiaci výsledok na akomkoľvek povrchu automobilu.

Použitie vysokého tlaku na čistený povrch sa uskutočňuje pomocou keramickej vysokotlakovej trysky.

Všeobecné použitie umývacej metódy (odspodu smerom nahor), tak ako mnoho výrobcov samoobslužných boxov prezentujú, nie je nutné použiť, nakoľko mikroprášok umýva presne tam kde sa aplikuje. Vďaka tomuto pohodlnému systému použitia môže ktokoľvek bez potreby študovania umývacieho manuálu používať samoobslužný umývací program. Pozitívna výhoda celého umývacieho procesu je znásobená príjemnou a osviežujúcou vôňou.

Záverečná fáza odporúčaná pri poslednom kroku bezdotykového umývania je program bez zanechania zbytkov kvapiek vody so sušiacim efektom: jemná demineralizovaná voda sa na vozidlo nanáša pomocou tekutého leštiaceho prípravku.

Tento veľmi dôležitý cyklus umývacieho programu odstraňuje všetky ostávajúce zbytky minerálov ako soľ a podobné zložky pričom zabraňuje chemickej reakcii a poskytuje dokonalý lesklý povrch. Lak vozidla bude opäť žiariť ako nový.

Leštiaci vosk je založený na báze katiónových tenzidov s Nano zložkami v kombinácii s príjemnou osviežujúcou vôňou a leštiacim efektom.


Aká hmotnosť je väčšia, 1kg železa alebo 1kg peria?

Samozrejme, že hmotnosť obidvoch materiálov je rovnaká, ale obsah 1kg peria je omnoho viac ako 1kg železa – a takisto to je aj s umývacími bezdotykovovými mikropráškami. Obsah mikroprášku je väčší ako obsah konkurenčných práškov rovnakej hmotnosti!

Mikroprášok NERTA POWDER SUPER PARF pomáha zmenšovať spotrebu prášku na minimum.


Aktívne zložky mikroprášku pre maximálny čistiaci výsledok:

  • vysoká hustota tenzidov s perlami pre dokonalé umývanie,
  • dostatočná hustota penivosti s príjemnou osviežujúcou vôňou,
  • dokonalá a konštantná tekutosť mikroprášku – bez mechanickej a abrazívnej deštrukcie,
  • dôsledné k materiálom s vysokým obsahom prvkov s antikoróznou ochranou,
  • neobsahuje silikáty – bez zvyškov v laku, oknách, plastových častiach.


Dodávateľom technológie je spoločnosť Nerta, Bratislava, www.nerta.sk, www.bezdotykoveumyvanie.sk

autoumyváreň

BEZDOTYKOVÁ AUTOUMYVÁREŇ

tlak vo vapke

VYNIKAJÚCI TLAK VO
VAPKE A ĽAHKÁ VÁHA

osmovoda

NOVÁ TECHNOLÓGIA OSMOVODA

neonové osvetlenie

NEONOVÉ OSVETLENIE

parkovisko

VLASTNÉ PARKOVISKO

Previous
Next
  • autoumyváreň

  • tlak vo vapke

  • osmovoda

  • neonové osvetlenie

  • parkovisko