Čím umývame

V autoumyvárňach pre osobné automobily Vám NERTA Belgicko ponúka vhodné a ekonomické riešenie. Všetky NERTA produkty sú vyvinuté vo vlastnom výskumnom laboratóriu špecializovanými odborníkmi.

Všetky produkty prechádzajú testom kvality a garantujú bezchybné výsledky. Naša politika je rešpektovať životné prostredie a vážiť si rovnováhu medzi človekom a prírodou. Naše produkty sú biologicky odbúrateľné, balenia sú vratné a recyklovateľné. Celá škála produktov spĺňa vysoké požiadavky Európskych štandardov. NERTA, chémia a životné prostredie idú ruka v ruke.

NERTA E-POWER PLUS - mikroprášok

nerta power plus prasok NERTA E - POWER PLUS je ​​alkalický prášok na umývanie auta, neobsahuje fosfáty, je možné ho použiť pre umývanie všetkých typov vozidiel. Tento ekologický prášok spĺňa najprísnejšie ekologické požiadavky v tejto oblasti. Obsahuje iba biologicky rozložiteľné ekologicky bezpečné komponenty. Výsledkom vysokého obsahu účinných látok sú vynikajúce čistiace vlastnosti. Rýchla a úplná rozpustnosť.

 

NERTA BRILLIANT POLISH FINISH - vosk

nerta vosk brilliant polish finish Dáva rýchloschnúci efekt, dlhotrvajúcu ochranu a vysoký lesk na karosérií.

 

 NERTA ANTI-INSECT – Odstraňovač hmyzu a mušiiek

nerta anti-insect Je jedinečný, ľahký zásaditý čistiaci prostriedok na odstránenie mŕtvého hmyzu z automobilov.

 
Dodávateľom čistiacich produktov je spoločnosť Nerta, Bratislava, www.nerta.sk. Distributor spoločnosti Nerta Belgicko, www.nerta.be

autoumyváreň

BEZDOTYKOVÁ AUTOUMYVÁREŇ

tlak vo vapke

VYNIKAJÚCI TLAK VO
VAPKE A ĽAHKÁ VÁHA

osmovoda

NOVÁ TECHNOLÓGIA OSMOVODA

neonové osvetlenie

NEONOVÉ OSVETLENIE

parkovisko

VLASTNÉ PARKOVISKO

Previous
Next
  • autoumyváreň

  • tlak vo vapke

  • osmovoda

  • neonové osvetlenie

  • parkovisko